Lıv Hospıtal Samsun’dan Babalar Günü Şarkısı
Haber
19 Haziran 2021 - Cumartesi 17:41 Bu haber 235 kez okundu
 
Lıv Hospıtal Samsun’dan Babalar Günü Şarkısı
Liv Hospital Samsun çalışanları, babalar gününü sözlerini kendilerinin yazdığı ve birlikte seslendirdikleri şarkı ile kutladı.
Yaşam Haberi
 Lıv Hospıtal Samsun’dan Babalar Günü Şarkısı

Liv Hospital Samsun,Babalar Günü kutlaması için babalara şarkı yazdı ve buşarkı için çalışanlarının seslendirdiği bir video çekti.

 

Sözlerini Liv Hospital Samsun Kurumsal İletişim Sorumlusu Dilara Kazanci’nin yazdığı “Pelerinsiz Kahramanım” şarkısı, babalara Liv ailesinin babalara verdiği mesajdan oluşuyor.Hastanenin sosyal medya hesaplarından paylaşılan şarkıyı tüm doktor ve hastane personeli birlikte seslendirdi. Şarkıyıbabalara hediye eden Liv ailesi, klip çekimi esnasında çok eğlendi; hastane misafirleri de renkli anlar yaşadı. Aynı zamanda çalışan ve hastane misafiri babalara, babalarımızın gölgesi yeter mesajlı kupa hediye eden Liv ailesi sosyal medyada herkese babasıyla fotoğraf çekinip #gölgesiyeterhashtagli paylaşım çağrısında bulundu.

Gücümüze güç katan babalarımız hayatımızın başrolünde

Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst, “Hayat boyu bizleri destekleyen, gücümüze güç katan babalarımızhayatımızın başrolünde. Liv Hospital Samsun ailesi olarak babalarımıza‘Pelerinsiz Kahramanım’ şarkısını armağan ettik. Tüm babalarımızınBabalar Günü kutlu olsun” dedi.

 

Kaynak: (DOKTORUMDAN HABERLER) - DOKTORUMDAN HABERLER Editör: COŞKUN ÖZBEK
Etiketler: , Lıv, Hospıtal, Samsun’dan, Babalar, Günü, Şarkısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı